וילון זכוכית למרפסת

סגירת מרפסת לחורף

 עם התקרבות החורף מתחילים לחפש פתרונות כדי להפוך את המרפסת לסגורה, סגירת מרפסת לחורף היא סגירה אטומה נגד גשם,  כשאר משתמשים בחומרים נגד מים לסגירת חללים כמו סגירת מרפסת, סגירת חורף לפרגולה או סגירת חורף לעסק כמו בית קפה או מסעדה.

כדי שתיהנו מהמרפסת כל ימי השנה צריכים לבחור בסגירת חורף מחומרים נגד מים כמו זכוכית, סנטף, אלומיניום, PVC.

יש הרבה סוגים של סגירות חורף למרפסת מושמים בשילוב חומרים אלומיניום וזכוכית סגירה איכותית להרבה זמן יש אופציה לסגור עם וילון מסך אם מדבור בסגירת צד.

סגירת מרפסת שמש

מרפסת זה אחלה אבל כשמדובר במרפסת שמש אתם חייבים להצללה או סגירת מרפסת שמש באמצעות פרגולה אלומיניום שהיא קבועה עם סנטף מלמעלה או ללכת על פרגולה חשמלית שהיא עשויה מאלומיניום ( פרגולה רפפות חשמלית נאספת ומתכווננת) ויש את הדגם היותר פשוט פרגולה אלומיניום  ויריעות PVC מתקפלות.

הפתרון החשמלי יעלה לכם יותר אם אנחנו מסתכלים על המחירים של פרגולה לסגירת מרפסת. אם יש לכם מרפסת קטנה ואתם רוצים לסגור פשוט שלא ירד לכם גשם אז הפתרון המושלם הוא פרגולה אלומיניום קבועה עם עמודים בצדדים ויש אופציה לפרגולה תלויה  בלי עמודים מרחפת בסגנון מודרני.

מה נחשב סגירת מרפסת

סגירת מרפסת מקורה: היא סגירה עם גג מאלמנטים שונים פרגולה בטון, פרגולה עץ, פרגולה פלדה או פרגולה אלומיניום… לרוב היא סגירה זולה כאשר מדובר בסגירת הקירות.

סגירת מרפסת לא מקורה: סגירה עם גג וקירות עולה יותר כסף וצריכה אישור בחלק מהמקרים.

חוק סגירת המרפסת אתם הסגירה שאתם עושים מוגדרת כבנייה  לא משנה מחזית הבניין ולא מפריעה לשכנים אז אתם תקבלו אישור תוך 45 יום.

סגירות מרפסת זכוכית

פתרון סגירת מרפסת זכוכית לסגירה בלי לאבד את הנוף יש הרבה סוגים של זכוכית ואלומיניום בשוק אבל קודם כל צריכים על איזה זכוכית?

יש זכוכית טריפלקס שהיא יותר בטיחותית וגם מבודדת נגד רעש, חום וקור. זכוכית רגילה לבית עם ילדים זה סכנה בנוסף לזה זכוכית רגילה והיא לא מבודדת.

הדגם הכי נפוץ בארץ  סגירת מרפסת זכוכית היא זכוכית מתקפלת או זכוכית הזזה  פרופיל בלגי בעיצוב קלאסי שני דגמים שונים אם אתם מחפשים משהו עם פחות אלמנטים ויותר זכוכית כדי לשמור על הנוף  אז כדאי לכם לסגור זכוכית מתקפלת מינימום אלומיניום ויותר זכוכית מתקפלת.

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת

זכוכית מתקפלת לצד של הקיר כמו אקורדיון פתרון מדהים לשמירה על המרפסת פתוחה סגורה בפעולה קטנה.

זכוכית מתקפלת נגד מים 100% זכוכית מחוסמת בטיחותית.

ניתן להתקין את חלונות מתקפלים מעל מעקה זכוכית, גדר מבטון או מהרצפה עד התקרה בצורה אנכית. 

כדי לדעת איך לחשב את השטח של הסגירה אתם פשוט מודדים את הרוחב וגובהה של החלון.

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר

המחיר תלוי בשטח מתחת ל 15 מטר רבוע יעלה לכם בין 1,600- 1,900ש"ח למטר רבוע. 

מעל ל 15מ"ר יעלה לכם 1400 –  1500ש"ח למטר.

המחיר הוא להתקנה כולל חומר לא כולל הרמה או כל עבודה נוספת. לא כולל  הוספת צבע לזכוכית כמו חלבי או השחרה.

וילון לסגירת מרפסת

סוכך מסך או וילון מסך ZIP הרבה שמות. סופר איכותי פתרון הצללה מיוחד שמתאים לסגירת מרפסות פרגולות, פטיו. ניתן להשתמש  כהפרדה בחללים גדולים.

יש הרבה חברות מייצרות את המוצר הזה והמנוע שלו יכול להיות סולרי, חשמלי רגיל או ידני עם מנואלה. מדובר בשתי מסילות אלומיניום עם מנוע למעלה.

במצב סגירה וילון המסך נופל למטה בעדינות בלי רעש אסתטי מדובר על וילון שעשויה מ PVC חומר סופר איכותי עם יכולת לכסות שטחים גדולים.

היתרון המיוחד בוילון למרפסת שהוא נגד גשם פתרון סופר איכותי לסגירת חורף במיוחד אם אתם לא מחפשים לסגור בזכוכית.

ממה עשויה וילון מסך?

  • פרופיל אלומיניום צבוע בתנור ברמה גבוהה
  • בד סופר חזק מצופה ב  PVC  עמיד בפני מים ושמש.
  • מנוע סומפי טכנולוגיה צרפתית.

פתרון הצללה מיוחד ניתן לסגור כל מרפסת או  פרגולה בהתאמה אישית עם כל צבע שתרצו, אפילו אתם יכולים להזמין וילון שקוף רק בשביל סגירת חורף משהו דומה לזכוכית אבל גמיש יותר ויותר זול. חשוב לציין אם מדובר על וילון חשמלי אז יש לכם יתרון של שליטה מלאה על הסגירה בלחיצת כפתור! 

עלות למטר רבוע וילון חשמלי נגד גשם נע בין  400 – 800ש"ח תלוי בחומרים והשטח.

 תריס אלומיניום לסגירת מרפסת

 הרבה אנשים משתמשים בו כפתרון חזק ואמין הוא נמצא ברוב הבתים מדובר בתריס של היציאה מהסלון למרפסת.

תריס לסגירת מרפסת הדגם המוצלח עשוי מאלומיניום להצללה נעימה ושמירה על הפרטיות סופר איכותי ניתן להזמין תריס חשמלי מאלומיניום או תריס רגיל לא חשמלי. ניצן להזמין בכל צבע עלות של תריס ידני היא בין 400 – 600ש"ח 

תריס חשמלי יעלה לכם בין 900 -1400ש"ח.

סגירת מרפסת לחדר

סגירת מרפסת לחדר מוסיף שטח מחייה לשטח הבית נותן פתרון אידיאלי כדי להגדיל את הבית בכמה מטרים מרובעים ומעלה את ערך הדירה או הבית בכמה צעדים. בעבר אם היינו צריכים לסגור מרפסת היינו סוגרים אותה בבלוק, היום המצב השתנה המצב יש הרבה פתרונות וחומרים כדי להפוך את המרפסת לחדר. חלק מהפתרונות והחומרים דברנו עליהם למעלה אבל בגדול פרויקט כזה צריך סגירה מחומרים קלים מתקפלים או נאספים כדי שלא תצטרכו להוציא היתר בנייה במקרה של מרפסת לא מקורה . אם יש לכם מרפסת מקורה ורצים לסגור אותה פשוט אתם יכולים להשתמש בפתרונות שהזכרנו למעלה.