וילונות למרפסת

וילונות למרפסת חיצונית 

וילונות למרפסת חיצונית, יש שני סוגים של וילונות מסך גרסה פשוטה מדובר בסוכך גלילה ידני בלי מסגרת בלי מסילות אלומיניום בצדדים ולא חשמלי משומש כפתרון הצללה לסגירת פרגולות וחללים בגינה או בדירות קרקע..

הדגם המשופר הוא וילון מסך נגלל למחסנית חשמלי סולארי עם מנוע חשמלי בד מחורר מחזק בפני רוחות עד 120קמ"ש. לא צריך אחזקה עובד על ידי שלט מעוצב מודרני על תדר רדיו RTS, ניתן לחבר כמה תחנות בשלט אחד כמו פרגולה חשמלית עם מנוע מאותו סוג SOMFY  או תריס חשמלי רוב הבתים עם אותו מנוע בישראל.

סוכך מסך חשמלי ניתן לחבר לכל שקע בבית ולא צריך חשמלאי לחיבור לחשמל המתקין הוא זה שמתקין ומחבר ומתאים כל ערוץ (מנוע )  לשליטה מלאה באמצעות השלט.

וילונות למרפסת יתרונות

הרבה אנשים מחפשים פתרון לסגירת חורף בלי להשקיע הרבה כסף על וילון זכוכית ולהשקיע הרבה זמן בניקיון של החלונות בשביל זה זה אנחנו כאן בשביל לתת לכם פתרון מיוחד סגירת חורף מתקפלת בקלות, סוכך מתוח בלי גלים באמצע למרפסת יבשה יותר. הכנו חלק מהיתרונות של הסוכך מסך:

 • חשמלי שליטה על ידי שלט מרחוק.
 • נגד גשם ב 100%.
 • שומר על הפרטיות שלכם.
 • עולה ויורד בהתאמה אישית.
 • מעוצב עם אופציה לכל צבע גם שקוף!.
 • בד סופר חזק עם שכבת PVC לא צריך אחזקה.
 • לא צריך אישורים או היתר.

מה שמיוחד בסוכך מסך הוא הבד הסופר איכותי שמצופה ב P.V.C, נותן אטימות מלאה בחורף ולא מכניס מים מחורר כדי להוריד מלחץ האוויר מבחוץ, וזה מה שמונע מיצירת בטן אוויר מתוח כאילו יש לכם קיר , מתאים כמחיצה או סגירת מרפסות בקומות גבוהות. 

סוכך למרפסת נגד גשם 

מרפסת (בלשון חז"ל: גזוזטרה) היא אלמנט בנוי הנפוץ במבנים רבים הבולט ממנו כלפי חוץ. המרפסת נתמכת על ידי עמודים מתחתיה או נתלית כזיז והיא תחומה בצידה החיצוני על ידי מעקה. בראייה אדריכלית, המרפסת מהווה מקום שהוא בתווך בין פנים לחוץ וכן אלמנט בעל נוכחות חשובה בחזית המבנה.
המרפסת חלק בלתי נפרד מהאדריכלות הישראלית אתם יכולים לראות זה כמעט בכל בית במדינה אם זה בכניסה לבית או בקומה יותר גבוהה. 

סוכך וילון גלילה: 

סופר איכותי לסגירת מרפסת נגד גשם ב 100%! חשמלי עם מסילות אלומיניום בצורה אנכית שומר לכם הפרטיות אטום למים מעוצב ברמה בכי גבוהה.
פתרון מתקדם,  בד איכות P.V.C עם אופציה לצבע שקף או כהה עד הסוף. מנוע חשמלי מבית סומפי עם שללט מרכזי , עם חיישנים לפתיחה וסגירה אוטומטית לפי הטמפרטורה של החלל. שעון שבת ואחריות של 3 שנים.

סוכך מרקיזה למרפסת 

עוד אופציה לסגירת מרפסת עם סוכך נגד גשם באמצעות מרקיזה הסוכך המיתולוגי, יש עליו ביקוש לסגירת מרפסת. גם בסוכך מרקיזה יש את הכיסוי של בד PVC  עם אופציה לסגירה ופתיחה חשמלית. נחשב בניה קלה ולא מצריך היתר בניה.

אם יש לכם מרפסת לא מקורה או פרגולה בטון עם קוביות פתוחים ויורד לכם גשם כל הזמן אז כדאי לכם להחליט על איזה קירוי את הולכים יש פרגולות אלומיניום מעוצבות ברמה הכי גבוהה עם כיסוי מתקפלת בד PVC שכוללת תאורה ומרזבים. ניתן לסגור עד 60% משטח המרפסת בלי אישורים שכוללת סגירה בדפנות עם וילונות למרפסת מסך או וילונות זכוכית. סגירה לכל החיים עם אלומיניום ובד סופר חזק נגד גשם וקרינת U.V 

וילון למרפסת מחיר 

וילונות למרפסת מחירים, סוכך מסך חשמלי מרקיזה , וילון זכוכית הפתרונות הכי מבוקשים במדינה.
 • מחיר וילונות למרפסת למטר רבוע נע בין 550 – 1,000ש"ח.
 • וילונות זכוכית מתקפלת המחיר למ"ר בים 1,700-2200ש"ח.
 • וילון מסך גלילה ללא מסילות אלומיניום ידני המחיר הוא בין 600 -350ש"ח.
 • סגירת חורף עם שמשוני המחיר 150 – 300ש"ח למ"ר.
 • סגירה עם מרקיזה המחיר  3,000 -9,00ש"ח תלוי  בגודל.

המחירים תלויים באיכות החומרים לדוגמה: באיזה מנוע מדובר יש מנועים תוצרת גרמניה שהם טיפה יותר יקרים ממנוע טורקי או מנוע סומפי. עוד דבר משפיע על המחיר של וילונות למרפסת הוא איכות החומרים וגודל השטח. 

יש לכם מרפסת ומעוניינים לסגור אותה אהבתם מה שראיתם ורוצים לקבל הצעת מחיר מוזלת? שלחו לנו הודעה בוואצאפ לחצו על כפתור בצד ימין למטה ומיד נענה לכם.

** חשוב מאוד שיהיו לכם מידות של השטח רוחב & גובהה.