תמונות פרגולות מעץ

פרגולות עץ | פרגולה מעץ

בניית פרגולה מעץ

יש לכם מרפסת שמש? או כניסת בית  מעוניינים לגור אותה בפרגולה בניית פרגולה מעץ היא הדרך הכי נפוצה מאז ועד היום העץ תופס חלק בלתי נפרד מענף הבנייה אומנם בעדין המודרני נחנו משתמשים פחות בעץ אבל עדיין יש לו את הנוכחות שלו בבית וניתן לבנות פרגולה מעץ מעוצבת ברמה גבוהה. ניתן לשלב בין ברזל ועץ שילוב מנצח ומאוד דקורטיבי.

יתרונות פרגולה מעץ

לפרגולה מעץ יש הרבה יתרונות וזה לא משנה איפה אתם משתמשים לסגירת מרפסת או לקירוי בריכה לעיצוב גניה והרבה מקומות חלק של יתרונות פרגולה מעץ:

  • לא עולה הרבה כסף
  • עץ אלמנט מאוד יפה וניתן אווירה אותנטית 
  • חזקה ויציבה 
  • קל לבנייה 

סוגי פרגולות עץ:

יש הרבה סוגים של פרגולות עץ מעוצבות בצורות שונות ומשולבים עם מתכת כמו ברזל ואלומיניום חוץ מזה יש סוגים שונים של עץ שניתן לבנות מהם פרגולה וזה משתנה בהתאם ליעילות שלהם בפני מים ושמש צבע  הכנו לכם מדריך של סוגי עצים לפרגולות עץ.

פרגולה מעץ גושני

פרגולה מעץ גושני או עץ מלא, עשויה מעץ שהוא מלא חתוך כקובייה אחת ומשומש לבניית פרגולות לרהיטים ביית ולמטבחים. עץ גושני מגיע אלינו מאירופה ויש גם בארץ  והוא עץ של אלון או אשוח דאגלס פייר.

ניתן לעשות פרגולה מעץ אלון או אשוח שני סוגי העצים קלים לעיבוד ניתן ללטש ולצבוע אותם בקלות לרוב מגיעים עם צבע חום כהה, ניתן לצבוע בכל צבע אחר יתרון נוסף לעץ שהוא מתייבש מהר. 

לכל דבר יש את היתרונות והחסרונות החסרונות של עץ גושני זה שהוא יקר וקשה לעבודה.

פרגולה מעץ אורן

עץ אורן הוא אחד העצים המבוקשים בשוק בגלל שהוא נמצא בכמות גדולה לוקח כמה חודשים כדי להגיע לגובהה של 15 -20 מטר.

פרגולה מעץ אורן מאוד פופולארית בשוק כיום בגלל היתרון של המחיר והעיצוב הרבה לקוחות בונים פרגולות מעץ ומשתמשים בעץ אורן 

  • צבע מיוחד בהיר
  • לא יקר מחיר זול יחסית 
  • קל ונוח להתקנה
  • ניתן לצבוע אותו בכל צבע.
  • רמת גימור סופר איכותית ויפה

במקביל ליתרונות יש לנו את החסרונות שצריכים לשים לב אליהם עץ אורן  צריך חיטוי טוב לפני הצביעה, לא מומלץ לצבוע אחרי ההתקנה עדיף לחכות תקופה של חודש חודשים עד שהעץ יהיה מוכן לקבל את רמת הגימור המשלמת.

פרגולות עץ לגינה

רוצים פתרון הצללה מושלם לגינה? פרגולות עץ לגינה הפתרון המיוחד להתקנת פרגולה בגינה עם הוצאות קטנות ומשמשת אתכם למספר רב של שנים.

איזה עץ הכי מתאים לבניית פרגולה לגינה? יש הרבה סוגים של עץ תלוי לרוב עץ אלון גושני הוא איכותי ועמיד להרבה זמן.

פרגולה תלויה מעץ

פרגולה תלויה מעץ צמודה לבית ומחוזקת על כבל או מוט ברזל. משהו מודרני קלאסי פרגולה מרחפת בלי עמודים או כל אלמנט אחר שמפריע בעיין. כדי לבנות פרגולה תלויה מעץ אתם יכולים לחייג אלינו או להשאיר לנו הודעה בוואצאפ עם מידות רוחב ואורך ואנחנו נחזור אליכם בהצעת מחיר מסודרת.

פרגולות עץ מעוצבות

פרגולות עץ מעוצבות בכל הצורות עם מגוון צבעים והתאמת צבעים ואלמנטים תושבות ברגים צבע של הקורות והעמודים. ניתן לעצב לכם את המקום בהתקנה של גגון מעץ איכותי כדי לשמור הבית מנזקי השמש והגשם.

פרגולות עץ למרפסת

חיפשתם פרגולה עץ למרפסת? הגעתם למקום הנכון אנחנו יכולים לעצב ולהתאים לכם פרגולה מעץ סופר מעוצבת מעץ ברמה גבוהה, בכל צבע שתרצו ולכל שטח, כל הפרגולות שלנו ניתן לקרות בשכבה של סנטף לשמירה על המקום יבש מגשם.

סגירת מרפסת עם פרגולה מעץ תוסיף לכם הרבה לעיצוב הבית עם התאמת צבעים ונדנדה או ערסל בפינה תהפכו את המרפסת למקום האהוב עליכם לשבת אחרי יום עבודה עם כוס יין בשעות הערב.

פרגולה עץ לבן

 פרגולה עץ לבן היא פרגולה של עץ גושני איכותי ארץ המולדת שלו היא צרפת הרבה אנשים אוהבים את העץ הזה בגלל הצבע הניטרלי צבע של לבן צהבהב.
ניתן להסיג פרגולה מעץ לבן היא פרגולה מעץ רגיל (אורן) וצובעים אותה בלבן עם רמת גימור סופר איכותית.
 
שאלות ותשובות 
כמה זמן לוקח כדי להתקין פרגולה במפרסת או בגינה?
זה תלוי בתנאי השטח ובגודל הפרגולה אם, בדרך כלל זה לוקח יום עד יומיים.
יש לי פרגולה מעץ גושני ונוצר סדקים האם זה פוגע בפרגולה?
תופעה רגילה בעץ גושני זה לא פוגע בעמידות הפרגולה או ביציבות שלה. 
כיצד מתחזקים פרגולה מעץ?
ליטוש וצביעה כל 18חודש שמר לכם על הפרגולה לזמן רב.

מחיר למטר רבוע של פרגולה מעץ מתחילה מ 400ש"ח למטר ומסתיים ב 700ש"ח למטר תלוי בסוג העץ. 

תלוי בשטח של הסגירה בגדול ניתן לסגור עד 60% משטח הבנייה וזה לא צריך היתר 

הכל טוב זה הטבע של עץ גושני מקבל את האפקט והיופי שלו אחרי תקופה אין ממה לפחד בדיקה בקשר לסדקים אלא אם יש משהו עמוק במצב הזה ניתן להתייעץ עם מקצוען בדרך כלל פרגולה מעץ צריכה להיות על ידי מקצוען כל 2 שנים

יום אחד או יומיים תלוי בשטח בגדול זה מסתיים ביום אחד.