תמונות פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות יש שני דגמים שהם הכי נפוצים במדינה והם:

  • פרגולה אלומיניום נאספת
  • פרגולה רפרפות מתכווננת  
  • פרגולה מתקפלת מבד

פרגולה שעובדת על מנוע חשמלי כאשר נפתחת ונסגרת בלחיצת כפתור. החומר שעשויה מממנו הפרגולה הוא אלומיניום ב 90% מדגמי הפרגולות.

אחרי שנה של סגירות, זה לא מפתיע שחיפשנו לשפר את הבתים והחצירים, יש לנו מלא רעיונות בראש כדי לממש אותם בשיפוץ המתוכנן. על פי סקר של פלטפורמת עיצוב הבית Houzz.com, כ-36% מבעלי הבתים המשפצים מתכננים כעת לשדרג את הגינה, החצר או המרפסת שלהם, וזה מגיע מהשראת המגיפה. השנה, הרבה יותר אנשים שוקלים לקנות פרגולה חשמלית לגינה אבל מרוב האופציות הם הלכו לאבוד.

אנו בפרגולtטו מציעים מגוון פרגולות חשמליות יוקרתיות, לרבות מגוון אפשרויות פרגולות חשמליות המווסתות את הטמפרטורה של החלל החיצוני המוגן שלכם בצורה טבעית; תוך הגנה עליו מכל מרכיבי מזג האוויר הישראילי.

המדריך שלנו לרכישת פרגולה שיעזור לך לקבל החלטה נכונה.

פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות אלומיניום חשמליות הפטנט החדשני של הפרגולות, בסגנון מודרני עם פרופיל אלומיניום סופר נקי בעיין. הפרגולה מגיעה עם מנוע סומפי עם תאורה של פסי לד, ניתן לבחור בכל צבע של התאורה. כמו כן הצבעים של הפרגולה ניתן להזמין את הפרגולה בכל צבע  אנשים הרבה הולכים הצבעים כמו: פרגולה לבנה פרגולה שחורה או דמוי עץ!

פרגולה חשמלית נאספת

פרגולה חשמלית נאספת היא פרגולה העשויה מרפרפות אלומיניום שנאספות בלחיצת כפתור. כל הגג נפתח זה מה שהופך אותה למיוחדת ומתאימה לכל עונות השנה בקיץ פותחים ובחורף סוגרים. פרגולות חשמליות מתכווננות שהפתיחה שלהם 90 מעלות והם עשויות לאוורור החלל בצורה פשוטה, ניתן לפותח את הרפרפות עד 4 מעלות בלי שיכנס לכם גשם לתוך הפרגולה.

הנקודה הכי חשובה בפרגולה היא היציבות חשוב לבדוק את העניין הזה טוב מאוד חשוב להשתמש בברגים חזקים, מגולוונים, באורך הרצוי וחשוב לבדות איפה נועצים את הבורג  בקורה של הקיר ולא בבלוק.

פרגולה אלומיניום חשמלית מחיר

עמה עולה פרגולה אלומיניום חשמלית מחיר למטר אתם רוצים לדעת איפה אתם עומדים האם בכלל ללכת על הרעיון או להתפדר על פרגולה קבועה.
טוב אז המחירים משתנים בהתאם לכמה דברים כמו:

  • תנאי השטח כמו קומה והאם צריך פנוי? או הבסיס לא חזק מספיק וצריכים חיזוק 
  • גודל השטח גודל הפרויקט יקבע א המחיר למטר רוב החברות להתקין פרגולות חשמליות מעל 30מ"ר כי זה יותר משתלם לחברה המבצעת וללקוח
  • עובי אלומיניום מה איכות הפרגולה שאתם הולכים להתקין? האם מדובר בפח אלומיניום?
בגדולה מחיר עולה לפרגולה אלומיניום חשמלית ברמה גבוהה בין 2,000 – 3,000 למ"ר.

פרגולה חשמלית מתקפלת מבד

פרגולה חשמלית מתקפלת מבד היא פרגולה שעשויה מאלומיניום והכיסוי התקרה היא מבד P.V.C נגד מים נגד שמש,  פתרון הצללה חדשני. הרבה רואים אותה הרבה במסעדות בתי קפה ועסקים עם סגירת וילונות זכוכית מתקלפות. מוצר סופר איכותי עם שלט לשליטה מרחוק.

הפרגולה, נגד רעש  גשם וגם נגד קרינת U.V. מה שמיוחד בפרגולה שהיא מגיעה מושלמת ולא צריכה תוספות כמו מרזבים או תאורה יש בה הכל תאורה של לדם סמסונג בצבע לבן או צבע צהוב.

מרזבים בתוך העמודים סמויים כל המים מנתקת לעמוד בצורה מגניבה בלי שום נזילות.

ניתן להזמין פרגולה חשמלית מתקפלת מבד כמעט בכל צורה שאתם רוצים (חוץ מעגול) בין אם זה קשת או חצי קשת ישר או עם שיפוע, אחוז השיפוע בפרגולה הוא 12%.
המנוע הוא מנוע סומפי ומגיע עם 5 שנות אחריות. ה PVC הוא חומר דומה לבד מצופה בחומר סופר אז הוא גמיש כמו הבד אבל אטמם למים כאילו יריעות 

פרגולה חשמלית מתקפלת מחיר

פרגולה מתקפלת מחיר למ"ר הוא נע בין 900₪ ל 1,700₪ והמחיר הזה כולל התקנה.

הפרגולה צריכה להיות אטומה למים יש להקפיד על הנקודה הזאת.

עלות למטר רבוע התקנה פרגולות חשמליות כולל וילונות מסך הוא בין  100₪ ל 200₪ למ"ר.

פרגולה חשמלית אטומה למים

אטומה למים נגד גשם, כל הפרגולות צריכות להיות נגד לא משנה באיזה סיטואציה נמצאת הפרגולה אין סיבה להתפשר על הנקודה הזאת. בזכות המרזבים והמערכת ניקוז שנמצאת בתוך הפרגולות ולא לשכוח את איכות האלומיניום או ה PVC  בגדול החומר של ה PVC  הוא נגד מים ב 100% אין לכם ממה לדאוג וגם מחזיק הרבה שנים.

חוק הפרגולות

חוק הפרגולות שיעשה לכם חיים יותר קלים כנסו לקישור של https://www.architecture.org.il/node/4032אש