תמונות פרגולות אלומיניום קבועות

פרגולות אלומיניום

 

פרגולה אלומיניום למרפסת

יש לכם מרפסת לא צורה מחפשים פתרון הצללה סופר מיוחד? פרגולה אלומיניום למרפסת בסגנון מודרני מושלמת לסגירת מרפסות, חצרים או הצללה בכניסה לעסק ,סגירת חורף, סגירת מרפסת.

מה שמיוחד בפרגולה אלומיניום הוא הסגנון המודרני עם קו מתכת נקי יושבת לה בנוחות כאילו היא חלק בלתי נפרד מהמרפסת.

יש הרבה יתרונות להתקנת פרגולה אלומיניום במרפסת

  1. פתרון הצללה מושלם 
  2. לא צריכה אחזקה 
  3. נגד שמש נגד מים 
  4. מעוצבת ברמה גבוהה

פרגולות אלומיניום קבועה נגד גשם בצפון

חיפשתם פרגולה אלומיניום בצפון יש לכם עסק או בית פרטי, אתם יכולים להתפנק בפרגולה כפתרון הצללה סופר איכותי. מעוניינים בשיחת ייעוץ או הצעת מחיר בדיר במקום? לחצו על כפתור הווצאפ למטה ומיד נציג יענה לכם. 

פרגולות אלומיניום תלויות

אם אתם אוהבים את הסטייל המודרני המינימלי שלא אוהבים לראות כל מיני אלמנטים מיותרים שמפריעים בעין והורסים את הנוף למרפסת או תופס מקום בחלל וזה מפריע לתזוזה שלנו במקום. וצריך לחשוב על פתרון ולקחת את זה בחשבון לפני מזמינים את הפרגולה.

פרגולות אלומיניום תלויות הן הפתרון שפותר לכם את הבעיה, פרגולה תלויה על הקיר שך הבית או יושבות על החומות החיצוניים של הבית.

פרגולות אלומיניום המלצות

אם אנחנו משווים בין החומרים שמהם עשויות פרגולות אלומיניום לבין כל עץ או ברזל יוצא לנו שיותר כדאי לנו ללכת על פרגולה שעשויה מאלומיניום וזה נובע  מ-כמכה סיבות: 

בהשוואה לעץ, העץ הוא חומר שצריך אחזקה לצבוע בלכה כל שנה פרגולה מעץ גם צריכה עיגון חזק העץ חומר כבד וצריך להיות מחוזק עם בסיס טוב מאוד כמו כן הברזל צריך אחזקה אומנם לא בתדירות של העץ אבל עדיין הוא חומר מחליד וקשה להרכבה וצריך צוות של מקצוענים להתקנה וחיזוק.

האלומיניום הוא חומר מאוד קל ולא צריך אחזקה שומר על המראה הטוב במינימום  אחזקה וההתקנה  היא גם לא כזאת מסובכת.

פרגולה אלומיניום מחיר

פרגולה אלומיניום מחיר למ"ר הוא תלוי בכמה וכמה גורמים מסביב. המחיר הוא  לפי מטר רבוע, עלות למטר רבוע לפרגולה אלומיניום קבועה יעלה לכם בין 600ש"ח ל 1,300ש"ח וזה תלוי בכמה דברים כמו:

  • גודל של השטח
  • מקום הפרגולה: גרים קומה גובהה? קו ראשון לים?
  • חיזוק ועלויות של הרמה 
  • עובי האלומיניום: יש הבדל בין פרופיל שהעובי שלו הוא 5 או , 3מ"מ . לבין פח 
  • הצבע לא כזה משנה אבל אם מדובר בדמוי עץ את צריכים להוסיף כסף. 

פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות חשמליות עשויות מאלומיניום הדגם החדשני של פרגולות אלומיניום. פתיחה וסגירה דרך שלט בצורה אלחוטית יש פרגולה רפרפות שהיא מתכווננת ויש את הדגם היותר מתקדם רפפות אלומיניום נאספות מה שנותן לכם פרגולה גג נפתח!.

מה שמיוחד בדגם של הפרגולות החשמליות הוא שהיא נחשבת בנייה קלה ולא צריכה היתר בנייה ( ברוב המקרים צריך להסתכל מה החוק אומר) אבל בכל זאת הפרגולה מאוד מיוחדת ואטומה למים. 

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי הוא פתרון לאוהבי את הסגנון הקלאסי כאשר מדברים על 0 אחזקה במראה של עץ!.

אנחנו מבינים אתכם המראה הכפרי של עץ מאוד יפה וזה עושה אווירה חמה אותנטית של פעם, אבל מצד אחר פרגולה מעץ זה סיפור גדול של אחזקה שנתית. שפשוף והורדת הצבע הישן ליטוש וצביעה.

אז בשביל זה הפתרון הוא פרגולה אלומיניום דמוי עץ אתם מקבלים את החוזק וכל היתרונות של האלומיניום במראה של עץ.

ניתן להזמין פרגולה תלויה דמוי עץ או כל צורה אחר רפפות פרופיל עם מרווח.

פרגולות אלומיניום סגורות

פרגולות אלומיניום סגורות בצורה הרמטית  באמצעות סנטף סופר חזק  בתקרה ששומר אתכם בפני קרינת השמש החזקה  U.V הקרינה המסרטנת של השמש.  ובצד וילונות מסך נופלות ברמה סופר מודרנית איכות על של בד PVC ניתן להזמין בכל צבע גם שקוף זה אפשרי.

פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית

אתם מאלה שיודעים לעשות הכל בבית כולל התקנת פרגולה אלומיניום? את האמת הפעם אל תעופו על עצמכם הרבה אחרי שהאישה תחמיא לכם על העבודה במקצועית שעשיתם, כי פשוט התקנת פרגולה אלומיניום זה דבר קל מאוד לעומת כל סוג אחר של מתכת או עץ. אז אנחנו מספקים לכם את החומר ואתם מתרכיבים. 

אתם יכולים להתקין את הפרגולה בעצמכם זה מאוד קל כל מה שצריך זה לעבור על הסרטון הזה ותראו איך להתקין צעד אחר צעד.

פרגולות אלומיניום רפפות

פרגולות אלומיניום רפפות להצללה מכופפות עם מרווח שווה בין כל רפפה, מה שנותן הצללה מלאה לחלל, דגם מאוד נפוץ בארץ ונראה סופר דקורטיבי.

פרגולות אלומיניום מעוצבות

פרגולות אלומיניום מעוצבות ברמה הכי גבוהה עשויות מאלומיניום טהור. אנחנו מעצבים לכם את הפרגולה בהתאמה אישית, שכוללת התאמה למקום עם החיזוקים הדרושים תוך כדי שמירה על הצללה לכל המקום לרוב שעות היום.

עם אופציה לקרוי מעל ב סנטף סופר איכותי, נגד מים וכזה שמשאיר לכם את אור של השמש.

פרגולה אלומיניום נגד מים

פרגולה אלומיניום נגד מים ב 100% עם שכבה של סנטף מעל, חומר סופר איכותי ולא מרעיש בגשם, שקוף נגד U.V. אתם גם תקבלו את הפרגולה עם מרזב מותקן על ידי מקצוענים שלנו בצורה סופר מקצועית.