סככה לרכב

סככה לרכב כל הפרטים על התקנת סככה לחניה מה החוק אומר באיזה חומרים להשתמש והאם זה צריך אישור? 

בניית סככה לרכב

בניית סככה לרכב האופציה הכי טובה כדי לשמור על הרכב שלכם מדהיית צבע מה שגורם לנזק באלפי שקלים וירידת ערך הרכב. בניית סככה לרכב יכולה להראות לכם משימה קלה, אבל בפועל זה לא כמו שחשבתם. 

יש הרבה דגמים של סככות להרכבה עצמית דרך חיבור והצבה במקום הנכון. 

בניית סככה לרכב ברמה הכי גבוהה סככה מעוצבת לרכב היקר שלכם תוסיף לעיצוב הבית. אם אתם גרים בבית פרטים, במצב ואתם גרים בבניין משותף סככה עוזרת לכם להגדיר את השטח הפרטי שלכם.

סככה ניידת לרכב

סככה ניידת לרכב היא הפתרון האידילי כדי ליהנות מחנייה לרכב פרטי או מסחרי בלי כאב ראש של אישורים או כנסות מיותרים כידוע חניה קבועה לרכב צריכה היתר בנייה או אישור מעריה וכל מיני בירוקרטיה מיותרת.

מה שמיוחד בסככה ניידת לרכב זה שהיא מתקפלת וניתן להזיז אותה ממקום למקום. באמצעות מגוון דגמים חניה מתקפלת בנויה על שלדה ממתכת וכיסוי של יריעות PVC סופר חזקה, ולא שוקלת הרבה. 

מדובר בפרופילים אלומיניום או ברזל מגולוון שניתן לחבר ביניהם באמצעות ברגים ולהצמיד מעל ברזנט או רשת צל.

פתרונות הצללה לרכב

התחממות כדור הארץ והתהפכות מזג האוויר ליותר קיצוני בקיץ ובחורף דוחף אותנו כדי להיות יותר מודאגים כדי לשמור על הרכוש החיצוני ואין כמו האוטו שהוא הרכוש הכי יקר לנו. השמש  אם אתם מחפשים פתרון הצללה לרכב אז הכנו טבלה של פתרונות הצללה לרכב:

  • פרגולה – פרגולה ממתכת או מעץ נגד מים 
  • רשת צל – עשויה מבד נגד שמש לא אטומה למים
  • ברזנט – יריעת PVC סופר חזק שמשונית  אטום למים
  • סוכך חניה – עשוי מאלומיניום עם קירוי בסנטף מעל נגד מים
  • סוכך זרועות – עשוי מאלומיניום וכיסוי של בד אקרילי לא אטום למים

סככה לרכב מתקפלת

סככה לרכבה מתקפלת ניתן להזמין דרך האתר שלנו. סככה מתקפלת מאוד קלה לשימוש  מדובר מחניה מתקפלת עשויה ממכת פרופילים מתקפלים בקלות עם כיסוי של P.V.C  סופר חזק נגד גשם נגד שמש שומר על הרכב בצורה מדהימה כל הרכב עטוף בחניה כיסוי מושלם שומר על הרכב מסריטות אבק לכלוך של הציפורים.

סככה לרכב חוק

סככה לרכב חוק לפי תקנות הרפורמה לשנת 2014, מתקני הצללה מסוג פרגולות או סוככים קבועים (מתקפלים וחשמליים)  שכוללת בתוכה סככה לרכב, מותרים בהקמה ללא היתר עד 20 מטר רבוע או , בנויים על שטח של רבע מקרקע שהיא פנויה ממבנים אחרים כמו דירת קרקע או גג.

סככה לרכב בבית משותף

כדי להתקין סככה לרכב בבית משותף צריך אישור השכנים אומנם החנייה היא פרטית אבל עדיין צריך אישור של וועד הבית על זה שחנייה לא מפריעה לרכבים או להולכי רגל.

יש לכם גם את האפשרות לברר מול הרשות המקומית על כל התהליך של התקנת חנייה לרכב בשטח משותף.

צריכים עזרה של איש מקצוע? דברו אתנו.

סככה לרכב מחיר

המחיר ממשתנה בהתאם לגודל החנייה וממה עשויה  מאיזה חומר בדרך כלל ניתן לעשות סככה לאוטו מתחיל ממחיר שמתחיל ב 3,000ש"ח עד  10,000ש"ח.

תלוי בסגנון ובגודל של הרכב מסחרי או פרטי, חניה מעוצבת לרכבי יוקרה? ניתן לעצב לכם חנייה ברמה הכי גבוהה.

סככה מעוצבת לרכב

סככה מעוצבת לרכב בהתאמה אישית משתלבת עם האווירה והאלמנטים החיצוניים כמו גדר, שער והסורגים. יש לנו דגמים בעיצוב איכותי מודרני דברים מיוחדים לאנשים המחפשים איכות ועצוב פשוט אנחנו מתקיים ואתם נהנים מפתרון הצללה לרכב ששמור לכם על הרכב כל ימי השנה הגנה מלאה משמש וקרינת ה U.V" נגד מים ב 100%, שומרת על הרכב נקי מאבק וחרבון של ציפורים.

חניה לרכב מתקפלת

 

חניה מתקפלת לרכב היא מבנה יציב במיוחד, צפיפות גבוהה של מסגרת, משקל חניה מתקפלת 77/90 ק"ג. גודל קטן/בינוני זהה!
בד אוקספורד 600D עמיד עם ציפוי PU, עמיד למים!
עיצוב מעטפת נחמד, קל לפתיחה וסגירה. סגנון ייחודי שונה מחניונים אחרים.
התקנה מהירה וגמישה. כל צינור עם סימן מספר, קל לזיהוי והתקנה.
הגן על המכונית היקרה שלך מאור שמש, גשום וכפור, עמיד בפני UV, עמיד למים, עמיד בפני חלודה, עמיד לרוח, עמיד בפני אבק, הגנה מפני ברד, ומניעת פגיעה אנושית (שריטה)
שים לב: אם יש לך בעיות משלוח או מוצר, אנא צור איתנו קשר תחילה דרך פלטפורמת התקשורת של הקונה והמוכר, ואנו נפתור את הבעיה שלך בהקדם האפשרי.