סורגים לחלונות

סורגים לחלונות

מה זה סורגים לחלונות

סורגים לחלונות הם סורגי מתכת המחוברים למסגרת החלונות שלך. הם זמינים עם מספר אפשרויות שונות החל מעיצובים מקצועיים שצריך להתקין על ידי איש מקצוע ועד אפשרות של עשה זאת בעצמך שניתן להתקין בקלות בעצמך.

הסורגים הללו בנויים כדי לעמוד נגד פריצות לביתך. פרופיל מתכת שנראה הכי פשוט של מוטות מברזל; עם זאת, הוא עשוי להיות המגן על כניסה של זרים לבית שלך עם כוח אדיר במידה והוא מותקן בצורה הנכונה.

סוגי סורגי אבטחה לחלונות

כפי שצוין קודם לכן, ישנן אפשרויות של דגמים מרובות של סורגי אבטחה לחלונות שתוכלו לבחור מהם כדי לסייע בהגנה על הבית שלכם. בהתאם למה שאתם מרגישים היא הדרך הטובה ביותר להגן על הבית שלכם מבחינת סורגי אבטחה, והאם אתם רוצים להתקין אותו בעצמכם או לבצע זאת בצורה מקצועית, אחת מהאפשרויות הללו עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

  • סורגי אבטחה לחלון קבוע: הם נועדו לפעול כפי שהשם מרמז. כאשר מדובר בסורגי אבטחה קבועים, הם מותקנים מתוך מחשבה על הגנה ארוכת טווח ואינם מיועדים לפירוק. עם זאת, החיסרון בכך הוא שסורגים אלו עלולים לספק סיכון בטיחותי במקרה של שריפה ולחסום נתיב לחילוץ (מילוט) במצבי חירום מסוימים.
  • סורגי אבטחה לחלונות מתנדנדים/ צירים: סורגי אבטחה אלו מספקים את אותה פונקציה כמו סורגי אבטחה אחרים עם תכונה נוספת של הכללת צירים לסורגים כדי לאפשר נתיב מילוט במקרה חירום ויכולת לנקות גם את החלון.
  • סורגי אבטחה ניתנים להסרה לחלונות: סוגים אלה של סורגי אבטחה לחלונות יימצאו בדרך כלל באזורים מסחריים ומיושמים על חלונות חנויות. הם מוסרים בדרך כלל במהלך היום, כאשר הסבירות לפריצה נמוכה יותר, ויותקנו בלילה בזמנים שבהם אין איש בבניין.

    עד כמה יעילים סורגים לחלונות בהגנה על הבית שלי?

    סורגי אבטחה לחלונות יעילים ביותר בכל הנוגע להגנה מפני פריצות לבית. לא רק שהם נועדו לעמוד בכוח הרב ביותר שפורץ ינסה לזרוק עליו. הם מהווים גורם מרתיע מיידי לכל מי שחושב לפרוץ לביתך.

פושעים לא אוהבים לעבוד קשה כשמדובר בפריצה לבית של מישהו. עם הידע הזה, דעו שהם הולכים לכוון לבית שנראה שאין בו אפילו תכונות אבטחה בסיסיות כמו מערכת אבטחה ביתית. ראיית חלונות סורגים הם בדרך כלל שובר עסקה מיידי עבורם.

עם זאת, חשוב להכיר בכך שאם אתם שוקלים התקנת סורגי אבטחה על חלונות ביתכם, עליכם לוודא כי החיזוק של דלת הכניסה לביתכם הוא בעדיפות עליונה. זה דבר אחד להגן על החלונות שלך, אבל אם פורץ הוא קצת נועז מהרגיל, אתה צריך לוודא שהוא לא יעשה את הצעד הבא כדי לבעוט את דלת הכניסה שלך.

 

סורגים לחלונות

היכן המיקומים הטובים ביותר למקם את סורגים לחלונות

מיקום חשוב עם סורגי אבטחה. זה הכרחי שתמקם את הסורגים במיקומים הנכונים. אם יש לך בית רב קומות, אתה צריך לדעת שבעצם אין טעם להציב סורגי אבטחה בחלונות בקומה השנייה או גבוה יותר.

הסיבה לכך היא שרוב הפושעים לא הולכים להביא סולם כדי לשדוד את הבית שלך. זו עבודה רבה מדי, וככל שכרוך יותר עבודה בביצוע הפריצה, כך היא פחות מושכת את הפורץ הפוטנציאלי.

המיקומים הטובים ביותר עבור סורגי אבטחה לחלונות הולכים להיות החלונות שלך ברמה נמוכה יותר. אלו הם החלונות שלך בקומה הראשונה וחלונות ברמה נמוכה יותר כמו חלונות המרתף שלך שמכוסים בשיחים ועשויים לספק גישה נוחה לבית שלך. מתן סורגים באזורים אלה הולך לספק את ההגנה הטובה ביותר עבור הבית שלך.

מחיר סורגים  לחלונות:

עלות מחיר סורגים לחלונות  תלויה לחלוטין באיזה סוג התקנה תרצה להתקין על החלון שלך. העלות תיקבע גם על סמך האופן שבו אתה רוצה להתקדם בהתקנת סורגים לחלונות הבית או העסק.

האם אתה אדם שימושי ורוצה לטפל בזה בעצמך? סורגי אבטחה עשה זאת בעצמך יהיו אפשרות טובה, בעלות נמוכה יותר. או האם אתה האדם שמעדיף מישהו אחר שמומחה באבטחת בתים, התקנה מקצועית עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר שלך, עם זאת, זה יעלה יותר מאשר אם תעשה זאת בעצמך
גם גודל החלון יהווה גורם הקשור לעלות התקנת סורגי האבטחה. החלון בגודל הממוצע, שגודלו בדרך כלל הוא 90/50" יעלה בערך 350ש'ח עבור הגדרת סרגל האבטחה עצמו. החלונות הגדולים יותר, כמו חלונות מפרץ, הולכים לעלות בסביבות 1,100 עד 2,200ש"ח עבור התקנת סורג.

בכל הנוגע לעלות להתקנה מקצועית, העלות הסטנדרטית היא 450ש"ח עבור רוב החלונות, ללא קשר לגודל. זה יכול לעלות למעלה מ- 1,000ש"ח אם זה דורש שני מתקינים כדי להשלים את ההתקנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *