סגירת חורף

סגירת חורף מומלצת? עלא איזה חומר ללכת מה משתלם ומה הכי כדאי לטווח ארוך? מחפשים סגירה שקופה כדי לשמור על הנוף, גרים בקומה גבוהה ויש לכם רוחות חזקות באזור, כל התשובות לשאלות שלכם תמצאו כאן.

 

סגירת חורף למרפסת

יש לכם מרפסת מקורה או פרגולה שמעוניינים לסגור אותה בצד? יש הרבה פתרונות לסגירת צד יש פתרונות עולים פחות כמו שמשונית שעשוי PVC. סגירה קבועה פשוטה המטרה לסגור את המרפסת מהגשם לרוב משתמשים בקיוסקים.

מרקיזה חשמלית או מרקיזה עם מנואלה פתרון של פרופילים ממתכת או אלומיניום עם כיסוי בד אקרילי חזק בפני שמש מצופה בחומר נגד אבק כדי לשמור על המרקיזה  נקיה וחדשה.

יש פתרונות שהם ביותר איכותי  כמו סוכך לסגירת מרפסת מדובר ב וילון מ PVC סופר חזק ברוחות עם מסילות בצדדים לרוב מגיע חשמלי או ידני עם מנואלה, הדגם החשמלי יותר נוח לפתיחה וסגירה בלחיצת כפתור.

סגירת חורף לפרגולה

אם אתם רוצים לנצל את הפרגולה שלכם כל השנה ולשמור על החלל של יבש ללא רוחות.
המושג של סגירת חורף כולל את כל המבנים שהם פתוחים בצד, כמו פרגולה או מרפסת מקורה.

פרגולה עם סגירת חורף ניתן לסגור גם ב וילון מסך נגד גשם או בזכוכית מתקפלת דגם אקורדיון הזכוכית מתקלפת לצד בלי לתפוס מקום כמו בדלתות הזזה. סגירה מאוד איכותית ונותנת לכם ליהנות מהנוף גם בחורף

סגירת חורף למסעדות

סגירת חורף למסעדות הי מומלצת לסגירה בצורה הרמטית זכוכית הרמה דגם גיליוטינה מאלומיניום וזכוכית. מדובר בזכוכית שהיא כוללת מעקה כאשר מערכת הזכוכית פתחוה (החלונות פתוחות) יש לכם זכוכית קבועה בצד התחתון שלושה חלקים  על הרצפה בגובה של מטר, במצב סגירה שני החלקים עולים ומשלימים סגירה מלה.

ניתן לסגור עד גובהה 3.5מטר ברוחב של 4מטר. יש לכם אופציה לסגור עם חלונות זכוכית מתקפלות לא חשמלית אבל עושה עבדוה משלימה מומלצת לסגירת מרפסות בכל הגבהים.

סגירת חורף מתקפלת

סגירה  מתקפלת חשמלית או ידנית מחומרים בד אקרילי או P.V.C יש גם זכוכית מתקפלת :

  • סוכך מסך  – מסילות אלומיניום בצדדים עם מנוע חשמלי- סולארי ניתן להזמין גם שקוף.
  • זכוכית מתקפלת – מערכת זכוכית מתקפלת זכוכית מחוסמת בעובי 10מ"מ ניתן להזמין בכל גובהה.
  •  סוכך מרקיזה –  סוכך נגד גשם חשמלי או ידני מנואלה מעוצב בצורה מיוחד 
  • סגירה עם שמשונית P.V.C – ללא מסילות עם מנואלה מדובר בבד סופר איכותי נגד מים ב 100%.

סגירת חורף למרפסת מחיר

מחירים לכל סגירות החורף מדובר בטווח מחירים המחרים משתנים בהתאם לכמה דברים שמשנים את העליות כמו קומות גבוהות  והוצאת כמו מנוף, סיכון עבודה בגוהה חיזוק בפלדה או בדיקת מהנדס לרוחות חזקות באזור ותכונית עבודה או הדמיה.

  • מחיר סוכך מרקיזה חשמלית – 450-600 ש"ח למ"ר. 
  • מחיר סגירת חורף  סוכך מרקיזה ידנית (מנואלה) – 300-450 ש"ח למ"ר. 
  • מחיר סוכך קבוע – 200-400 ש"ח למ"ר
  • עלות וילון מסך (סוכך מסך) מסילות – תעלה כ- 1000-600ש"ח למ"ר.
  • עלו סגירת חורף סוכך מסך – בין 400-500 ש"ח למ"ר. 
  • מחיר סגירת צד מערכת זכוכית חשמלית 1600-2000ש"ח למ"ר.

סגירת חורף אלומיניום   

סגירת חורך אלומיניום וזכוכית ברמה הכי גבוהה לכם שיטות לסגירות חורף בצורה שונות בין אם זה חלונות הזזה רגילות או דלתות הזזה, יש חלונות זכוכית מתקפלות דגם מאוד איכותי פחות אלומיניום יותר זכוכית.

וילון מסך מסגרת אלומיניום בד PVC, חלונות גליוטינה זכוכית חשמלית נגד מים ורעש, מעקה זכוכית מאוד מומלץ חסכוני סוגר שטחים גדולים לא צריך אחזקה קל לניקוי בתקנה פעם אחת ולתמיד.

סגירות חורף חשמלית – לפרגולה חשמלית

סגירת חורף חשמלית לפרגולה חשמלית סוכך מסך ניתן לחבר כל המנועים לפי תדר הרדיו כל תחנה ניתן לפתוח לבד או פתיחה מלאה לכל ה וילונות יחד. 

חלונות זכוכית עולים ויורדים באמצעות רצועה חגורה שמזיזה את הזכוכית למעלה למטה באnצעות  מנוע  סומפי. משומשת הרבה במסעדות, עם פרגולה חשמלית מתקפלת סגירה חשמלית סופר איכותית עם עובי זכוכית 20מ"מ.

סגירת חורף שמשונית

שמשונית ברזנט P.V.C  סוג של בד מאוד איכותי נגד מים ב 100% השם שלה הוא שם של החברה המייצרת את הבד.  ניתן לבחור בכל צבע גם שקוף בהתאמה אישית. רוצים לקבל הצעת מחיר? שלחו לנו מידות רוחב ואורך כדי לחזור אליכם בהצעת מחיר מסודרת.
 

מחיר שמשונית למ"ר

מחיר למ"ר שמשונית נע בין 250 -350מ"ר.

סגירת חורף בצפון

סגירות חורף בצפון ניתן למצוא אותנו מחפשים סגירה מהירה לפני החורף? דברו אתנו שלחו מידות ונחזור אליכם הצעת מחיר עם כל הפרטים.

סגירת חורף למרפסת חוק

מה החוק אומר על סגירות חורף למרפסת? השאלה תלויה במה אתם סוגרים אם מדובר בסוככים או שמשונית ברזנטים וכדומה לא מצריך הוצאת היתר בנייה. 

כל סגירה קבועה או שינוי במרה של הבניין צריכה אישור מ העירייה.