פרגולה ברזל

פרגולות ברזל

פרגולות ברזל כל המידע על הפרגולה הזולה ביותר לאנשים שמחפשים חוזק, יופי וגמישות. יש לכם פרגולה בטון ומעוניינים לקרות אותה? או מבנה עגול ומחפשים איך לסגור מגשם פרגולה ברזל נמצאת בכל הצבעים והדגמים קורות רחבות עם פרופיל באמצע להצללה.

יתרונות פרגולה ברזל

אז יש לכם מרפסת או חצר ומעניינים לקרות אותה בגג כפתרון הצללה, חשבתם על פרגולה ברזל. אתם בכיוון הנכון יש הרבה יתרונות לפרגולות ברזל 

  • מחיר זול לא יקר כמו אלומיניום
  • פרגולה ברזל סופר גמישה לעיגול וכיפוף מה שלא נמצא בפרגולה מעת או פרגולה אלומיניום
  • פרגולה יציבה ברזל חומר חזק וכבד לא מעט משקל.
  • מעט אחזקה לא צריך באחזקה כל כמה שנים בודקים על ידי מקצוען ומחזקים.

השוק היום מדבר על  סוגים של פרגולות:

פרגולה מעץ, אלומיניום וברזל.  הרבה אנשים הולכים על פרגולה עץ כפתרון זול להתקנת פרגולה או פרגולה אלומיניום שהיא יותר איכותית ולא צריכה אחזקה.

גג שומר אור ולא מחשיך את הבית עושים דרך פרגולה ברזל עם  עם קירוי פוליקרבונט עבה לא מרגיש בגשם.

פרגולה מתכת פלדה

פרגולה מתכת פלדה עשויה מברזל רגיל או ברזל מגולוון, מה שמיוחד בפרגולה הגמישות עם שילוב החומרים, ניתן לעשות פרגולה מעץ וברזל זכוכית וברזל. צריכה בסיס טוב לבנייה ואחזקה כל תקופה של שנתיים ו בדיקת יציבות כל 5 שנים על ידי מקצוען בתחום.

פרגולות ברזל מעוצבות

פרגולות ברזל מעוצבות בהתאמה אישית. אנחנו בונים לכם פרגולה מברזל ושילוב כל מיני חומרים נוספים הנפוצים עץ, זכוכית, סנטף או אלומיניום. 

היתרון המיוחד של ברזל מתבטא ביכולת שלו לכיפוף תכונה מאוד מיוחדת שלא נמצאת באלומיניום שצריכים להתקין רק בקווים ישרים, אותו דבר בעץ. פרגולה שחורה או פרגולה לבנה הכל ניתן לעשות. קבלו הצעת מחיר להתקנת פרגולה ברזל עוד היום פשוט לחצו על כפתור הוואצאפ  ונכין לכם הצעת מחיר מסודרת.

ניתן לצבוע  ברזל בכל צבע וכל גוון. 

פרגולה מברזל ועץ

אם אתם מחפשים לשלב עוד אלמנט עיצובי שיוסיף מראה מיוחד לישיבה בחצר או במרפסת התקינו פרגולה מברזל ועץ שילוב של החומרים  יחד הופכים לכם את האווירה לסופר קלאס. מתאים לבנייה מודרנית ועיצוב כפרי מודרני פרופיל שחור עם עץ בצבע הטבעי שלו או בצביעה לכל צבע שמתאים לבית שלכם עדיף שיהיה לכם את הקוד של פרופילי האלומיניום של הבית כדי להתאים במקרה ואתם הולכים על אותו צבע. מדובר בחומרים הכי נפוצים בבניה והם לא יקרים יחסית לשאר האופציות.

פרגולה מברזל מגולוון

פרגולה מברזל מגולוון פתרון סופר איכותי במחיר שפוי אין צורך באחזקה. אבל מה זה גלוון?

המונח גִלווּן (בלועזית: גלווניזציהGalvanization) הוא תהליך כימי של ציפוי ברזל או פלדה באבץ (Zn) כדי למנוע שיתוך (בעיקר – חלודה).
התהליך מתבצע על ידי "טבילה חמה" (קיים גם "גלוון קר", אך הוא פחות יעיל).

הטבילה נעשית על ידי לקיחת רכיב הפלדה וטבילתו בתוך אמבט המלא באבץ נוזלי מחומם לטמפרטורה של כ-460 מעלות צלזיוס. בתהליך הגלוון המתכת מצופה באבץ, המקנה לה גימור חלק ואסתטי.

באבץ חשמלי (גילוון קר) עובי הציפוי הוא 15 מיקרון, ובאבץ חם עוביו הוא 80 מיקרון. ניתן לקבל את האבץ בגוון צהוב או לבן, עד לאורך של 6 מטרים. ציפוי האבץ מונע את חמצון המתכת המוגנת על ידי יצירת שכבת מגן. תחמוצת האבץ היא אבקה לבנה עדינה שבניגוד לתחמוצת ברזל (חלודה) לא גורמת להתפוררות משטח המצע כאשר היא נוצרת.

תחמוצת האבץ, אם לא פוגעים בה, מהווה מחסום להתחמצנות נוספת, בדרך דומה לזו שיש לאלומיניום ופלדת אל-חלד בשל השכבות המחומצנות שלהם.

הגלוון יוצר שכבה עבה שיכולה להיות אף יותר מהדרוש להגנת המתכת. בשלדות מכוניות למשל, בהן נדרשת שכבה דקה יותר, שכן השלדה תצופה אחר כך בצבע נוגד חלודה, משתמשים בגלוון מסוג שונה שנקרא "אלקטרו-גלוון" (Electrogalvanization).

פרגולה מברזל מחיר

פרגולה מברזל מחיר ל מ"ר המחיר הכי משתלם להתקנת פרגולה  מדובר במחיר בין 300 – 450₪ עלות למטר. אם אתם רוצים ברזל מגולוון אז המחיר יכולה לעלות ל 4000 – 500ש"ח למ"ר. מחיר יחסית זול לעומת עץ שמתחיל מ 450 – 600ש"ח. ואם משווים לאלומיניום שהמחיר למ"ר פרגולה אלומיניום נע בין 650 -900ש"ח!.