מחסני גינה

סוגי מחסני גינה 

מחסן לגינה הוא דבר מאוד שימושי לכל בית במיוחד אם מדובר בבית פרטי עם גינת פרחים ועצים, כדי שלמור על הכלים בורה מסודרת שלא ילכו לנו לאיבוד ולא יפגעו מהשמש והמים בקיץ ובחורף יש 3 סוגים של  סוגי מחסני גינה 

  • מחסן מתכת: מחסן עשוי מחומרים חזקים ויציב, צריך מקצוען להתקנה לא מצריך אחזקה 
  • מחסן עץ: מחסן עץ הוא מחסן סופר יפה משתלב עם הסביבה בצורה נהדרת מבודד, צריך אחזקה קלה 
  • מחסן פלסטיק: יש הרבה סוגים של מחסני פלסטיק זולים ויקרים לא צריך אחזקה ולא ניתן לתיקון.

מחסן מתכת לגינה 

 אם אתם מחפשים משהו איכותי, מבודד וגם נגד מים , שומר על החפצים שלכם יבשים אז מחסן מתכת לגינה עשוי מברזל מגולוון מה שנותר לו חוזק ופחות אחזקה. גלוון ברזל שומר על הברזל מלמנוע את היווצרות החלודה. בדרך כלל עלות זולה והוא המחסן הכי זול יחסית לפלסטיק ולעץ. ניתן לעשות מחסן בהתאמה אישית, שניתן להזזה והרמה. המחסן לא מבודד אלא אם בחרתם לסגור עם פנל מבודד.

מחסן מתכת דמוי עץ

מחסן מתכת דמוי עץ עשוי מאלומיניום דמוי עץ מעוצב בצורה בפר אלגנטית מיוחד ומשתלב עם הגינה בצורה מיוחדת. מחסן יוקרה הנסיך במחסנים מבחינת יופי ועיצוב, לא צריך אחזקה עלויות גבוהות יחסית לחומרים אחרים כמו ברזל ועץ. 

מחסן מתכת לגינה לפי מידה מותאם אישית. ניתן להתקין מחסן לגינה גם במקומות כמו גג או מרפסת

מחסן מתכת קטן 

מחסן מתכת קטן 3*3 או פחות. מקצוען יכול לעשות לכם כל מחסן שתרצו ממתכת מה שמיוחד כאן זה העליות הנמוכות חשוב לדעת שמתכת חומר לא מבודד. קשה לפרוק והרקבה. 

מחסן גינה נמוך

מחסן גינה נמוך הוא מגיע במידות 2מטר רוחב וגובהה 1מטר.  מדובר בשטח אחסון של 2,000 ליטרים מרווח ומותאם לשומר על החפצים והציוד של הגינה במקום יבש ומאורר ניתן לתחזוקה וצביעת הדפנות. סופר חזק מבודד. ניתן להעביר לכל מקום בגינה או במרפסת שומר על החפצים בצורה מדהימה. 

מחסן גינה קטן ניתן לעשות מכל חומר בין אן זה מתכת או עץ או מפלסטיק כמו מחסני כתר.

מחסן גינה מעץ

אוהבים עץ והחלטתם שאתם מחפשים מחסן גינה מעץ כדי להתאים לסביבה בגינה עץ אורן הוא העץ  הכי מומלץ לבניית מחסני גינה מעץ משהו זול סטנדרטי עם גג של יריעות שינגלס או סנטף שניהם נגד מים מונע בעיות של רטיבות ולחות בתוך.

מה שמיוחד במחסן שהוא מבודד ויציב.

עלות בניית מחסן עץ

עלות בניית מחסן עץ היא תלויה בשטח אם מדובר במחסן של 3*3 סטנדרטי יעלה לכם בין 3,500ל 5,500ש"חלא כולל הוספת מדפים או חלונות או כל תוספת אחרת. המחיר לא כולל הרכבה עלות הרכבה תעלה לכם בסביבות 1,000ש"ח ל 3,000ש"ח תלוי בגודל השטח.

עלות בניית מחסן מפנל מבודד

עלות של מחסני גינה פנל מבודד תעלה לכם בין 3,500ש"ח ל 12,000ש"ח תלוי בגודל המידות מתחילות מ 2*2 עד 6*6מ"ר.

האם בניית מחסן לגינה צריכה היתר בנייה?

התשובה היא לא אם יש לכם מחסן עד 6 מטר והגובה שלו לא עולה על 2 מטר. צריך להיות מחומרים של בנייה קלה מתכת, עץ או פלסטיק.