וילון זכוכית נאספת

יש לכם מרפסת מקורה ומחפשים פתרון לסגור בלי לאבד את הנוף, יש לכם מסעדה ומעניינים לסגירת חורף מתקפלת? אז אתם במקום הנכון וילון זכוכית נאספת כמו אקורדיון מתקפל בקיץ ונסגר בחורף עם אטימות לצים לרוחות נגד U.V קרינת השמש המזיקה הגנה ברמה הכי גבוהה.

גומיות בצד שנמצאות בין כל לוחית לאורך הווילונות שנותנות אטימות למים ולא מכניסות אוויר לא מרעיש מתי שיש רוחות חזקות לא שומעים את השריקות של הרוחות.

ניתן להזמין בכל גובהה לסגירה מלאה מהרצפה עד התקרה או מעל המעקה עד התקרה.

צריך להתקין על די מקצוען מיומן כדי שיהיה יציב מדובר במשקל לא קל עובי הזכוכית מתחיל מ 10מ"מ ויכולים להוסיף עוד בהתאם לתנאי השטח.

אז מה זה וילון זכוכית

וילון הוא מחיצה העשויה מבד או מחומר דומה, שבדרך כלל ניתנת לפתיחה ולסגירה. השימוש הנפוץ בווילון הוא בחלונות של בתי מגורים להחשכת החדר לפעילויות שונות, כגון שינה, וכן לאפשר פרטיות בחדר. בנוסף וילונות משמשים במקומות כמו חדרי הלבשה, תאי מקלחת ציבוריים או ביתי חולים, על מנת ליצור מחיצה ולשמור על פרטיות. ויקיפדיה.

הווילון מחובר בדרך כלל בחלקו העליון למוט או מסילה, באופן שהווילון חופשי לנוע על פניו. דרך נפוצה לתלות כך את הווילון על המוט הוא באמצעות טבעות. בקצוות המוט מקובל לחבר 'סופיות' המונעות את האפשרות שהווילון יגלוש מעל המוט.

סגירת זכוכית מיוחדת ללא מסגרת אלומיניום באמצע היא סגירת חורף מושלמת!.

וילון זכוכית פנורמי מתקפלת בקלות לא צריך התר או אישור לסגירת מרפסת, מתאים לסגירת פרגולות חשמליות או פרגולות אלומיניום קבועות פרגולות מעץ & פרגולות ברזל מרפסות. והוא נחשב כמחליף לדלתות וחלונות הזזה רגילות.

עשוי מזכוכית מחוסמת טריפלקס שתי שכבות של זכוכית מודבקות כדי לתת חוזק ויציבות. סופר חזק מדובר בחלונות  זכוכית בלי פרופילים בצדדים מדובר במסילה קטנה מלמעלה ומלטה בצורה מינימלית עם גלגלים חזקים שמזיזים את וילונות הזכוכית לאורך כל המסילה. יש לכם מרפסת בצורת  "ח"  או בצורת "ר" אז פשוט מקפלים את הווילון לקיר של הבית במצב פתיחה. 

יתרונות וילון זכוכית למרפסת

המרפסת של הבית היא חלק הכי חשוב בדירה או בבית פרטי כי פשוט  זה מכניס אוויר צח ושמש לבית גם משומשת לפינה הכי נוחה בימי הקץ בשעות הערב אחרי יום עבודה ארוך. מה שמיוחד בחלונות אקורדיון מתקפלות זה האור לסגור ולהרגיש בחוץ!

כל היתרונות לסגירה הפופולארית ביותר למרפסות ופרגולות בלי לאבד את הנוף! חלק גדול מהלקוחות מחפשים הפתרון החדשני למרפסת יבשה בחורף בלי רוחות חזקות זה בדיוק מה שאתם מחפשים. עוד יתרונות :

  • נטול פרופילים באמצע 90% זכוכית.
  • נגד גשם ורוחות ב 100%.
  • לא צריך היתר או אישור.
  • מבודד נגד שמש ורעש .
  • בטיחותי לילדים לא נפתח בקלות.
  • ניתן לבחור בכל צבע.
  • עובי זכוכית 10מ"מ מחוסמת.

סגירת זכוכית למרפסת

סגירת זכוכית למרפסת עושים דרך כמה וכמה רעיונות יש את החלונות הקלאסיות של פרופיל בלגי או חלונות הרמה או הזזה. מה שלא מתאים לסגירת מרפסת אנשים מחפשים בדרך כלל משהו יותר גמיש וקל לניקוי עם פחות אלומיניום ואלמנטים מיותרים שהורסים את הנוף. כיום בעידן החדשני והבנייה המודרנית אנשים מחפשים פתרונות שמתאימות לקיץ ולחורף.

זכוכית מתקפלת – פתרון מיוחד לא צריך אישורים מתקפל בקלות נגד גשם עם עובי זכוכית של 10מ"מ מחוסם סופר  בטיחותי לילדים עם זכוכית טרפלקס .

זכוכית חשמלית לסגירת מרפסת: מדובר בדגם שקוראים לו גיליוטינה פתיחה באמצעות השלט שלבים של זכוכית יורדים במצב פתיחה ועולים במצב סגירה.

מה שמיוחד בדגם הזה של מערכת זכוכית חשמלית הוא נותן לכם סגירה חשמלית בלי להתקין מעקה במרפסת, סופר חזק זכוכית 20מ"מ טריפלקס עם מנוע סופר חזק טכנולוגיה גרמנית.

מחיר וילון זכוכית:

המחיר משתנה בהתאם לתנאי השטח המחיר לא כולל פירוק או עבודות נוספות לפני ההתקנה לא כולל בדיקת מהנדס או כל חיזוק במבנה. מה שכולל במחיר הוא עלות המוצר ועלות ההתקנה בגדול המחיר נע בין 1800- 200ש"'ח למטר רבוע אם יש לכם שטח גדול זה יכול להוזיל עוד טיפה במחיר.

וילון זכוכית חוק

אם אתם מתלבטים לגבי החוק בעניין הוילונות זכוכית אז אין סיבה לדאוג התקנה החדשה של 7.4.2020 שאומרת ניתן לסגור מרפסת בזכוכית הזזה ולקרות עד 60% משטח המרפסת בלי שום היתר!