גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום תמונות

גדרות אלומיניום מעוצבות ברמה הכי גבוהה צבעים מיוחדים דמוי עץ, לבן, שחור כל הצבעים לבית מיוחד נותן לכם להרגיש בטיחותי במחרב הפרטי שומר על הפרטיות שלכם ומגן על ילדיכם. הרבה יתרונות לגדר ולכן כדי לכם לדאוג מהר. 

גדרות אלומיניום להרכבה עצמית

אם להתקין את הגדר בעצמכם ולחסוך עלויות של מתקין, או יש לכם זמן פנוי ובאלכם לסדר את העניינים מסביב לבית אז  כל מה שאתם צריכים להרכבת גדרות אלומיניום הוא:

  • מקדחה
  • ברגים
  • פלס

מדובר בהתקנה קלה לא צריכה הרבה מאמץ וכמה צעדים ויש לכם גדר מושלמת בכל אזור תרצו . 
מה שמיוחד בגדרות אלומיניום הוא המראה המודרני שמעניק לאווירה קווים ישרים נקיים בצבע אחיד. עמיד לזמן ארוך ולא צריך אחזקה.

גדרות אלומיניום זולים

מעוניינים בגדרות אלומיניום זולים? דברו אתנו וקבלו הצעת מחיר סבירים יש אופציה להתקנה עצמית מה שגורם להוזיל מהעליות. ניתן לקבלן גדר מאלומיניום במחיר זול במחיר בכללי לא כולל התקנה מ  400ש"ח למ"ר.

גדרות אלומיניום לבית פרטי

יש הרבה דגמים של גדרות אלומיניום לבתים או לעסק זה כמעט אותו דבר יש אפשרות לעשות להזמין גדר בהתאמה אישית.

גדרות אלומיניום לבית פרטי ניתן להזמין דרך האתר שלנו אנחנו דואגים לכם בכל מה שקשור לגדרות ושערים בחוץ. איכות עבודה ברמה גבוהה עם אחריות לכל החיים. מחירים סבירים וחומרים סופר איכותיים 

גדרות אלומיניום מחיר

המחיר תלוי במקום האם זה בית פרטי או בניין רב קומות האם זה משולב עם זכוכית או רק אלומיניום בכלל ניתן להשיג גדר אלומיניום במחיר בין 400 – 1,000ש"ח. יש לכם יותר אלומיניום אז העלות יותר גבוהה למטר או שלוב של זכוכית עץ או דמוי עץ.

גדרות אלומיניום בצפון

קבלו הצעת מחיר לגדר בצפון אנחנו וזה פשוט מאוד אתם לוחצים על כפתור ה וואצאפ ושולחים לנו הודעה במידות וכמה מטרים פחות או יותר יש לכם ואנחנו במקום עושים לכם הצעת מחיר ושולחים לכם. ניתן לקבל גם נציג מטעם החברה למדידה וקבלת הצעת מחיר סופית אחרי ההסכמה על הצעת מחיר שנתנו לכם.

גדרות אלומיניום דמוי עץ

מדובר בתהליך סובלימציה מתקדם כדי ליצור אלומיניום דמוי עץ שהוא  בטוח יותר, חזק יותר וקל יותר לשימוש מעץ. בשיטה  חדשנית האלומיניום נותן מראה של עץ כהה או עץ בכל צבע. מה שמיוחד פה שהדמוי עץ נכנס לשלבים כדי שייתן מראה מיוחד והכי ממחיש את העץ. מתאים לאנשים שמחפשים מראה של עץ בצורה מודרנית חדשנית עם כל התכונות שמיוחדות של אלומיניום.

זה מעלה את המחיר למטר בעוד 5% .

גדרות אלומיניום הייטק

סגנון מודרני נטול פרטים עשוי לתת לגדרות שלכם יוקרה ומראה הייטק לבתים עם עיצוב מודרני. קווים ישירים בצבע אחיד לבן או שחור במרווח של 1ס"מ או יותר עד 5ס"מ מרווח בין כל פרופיל אלומיניום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *